Usuń zaćmę bez stresu - bezpiecznie i profesjonalnie

O tym, że zaćma nieleczona może powodować w przyszłości poważne komplikacje już pisaliśmy. Pisaliśmy również jak łatwo pozbyć się zaćmy i gdzie można to zrobić. Natomiast, w kwestii zabiegu usunięcia zaćmy warto również wspomnieć o stresie i obawach jakie towarzyszą pacjentom.
Niejednokrotnie pacjenci przekazują personelowi, że zwlekali z decyzją usunięcia zaćmy z powodu obawy przed samym zabiegiem. Wizja operacji oka budzi wśród pacjentów strach i powoduje jej odwlekanie. W tym czasie zaćma postępuje. Zmieniamy okulary, wydajemy pieniądze, tracimy czas, a wszystko przez stres lub negatywne opinie osób, które tego nie doświadczyły, czy wręcz lekarzy, których wiedza i doświadczenie w zakresie operacji zaćmy za granicą pozostawiają wiele do życzenia.
Na stres pacjenta składają się zazwyczaj dwa czynniki: operacja oraz fakt, że odbywa się ona za granicą Polski. W Tešín Medic Clinic zapewniamy wszystkim pacjentom maximum komfortu, bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Nasz personel towarzyszy Państwu od pierwszych chwil w klinice: pacjenci mają krok po kroku wyjaśnianą procedurę, weryfikujemy dokumentację, wielokrotnie kontrolujemy Państwa samopoczucie, a wszystko po to aby zagwarantować bezpieczeństwo zabiegu.

Zatrudniany przez nas personel to kadra na co dzień pracująca w polskich placówkach medycznych, zatem nie ma problemu z komunikacją na sali operacyjnej. Tak z komunikacją, zabieg wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu, więc mogą Państwo w każdej chwili o coś dopytać lub zakomunikować bez obaw czy personel Państwa zrozumie. Po zabiegu udają się Państwo na godzinny odpoczynek, gdzie w miłym towarzystwie, przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej i smacznym poczęstunku całkowicie zapominają Państwo o przebytej operacji.
Zachęcam do skorzystania z naszych usług, zadzwoń dowiedz się więcej tel.: 690 412 288.

 

Zespół Těšín Medic Clinic