Kontakt

Klinika znajduje się w szpitalu w Czeskim Cieszynie oddalonym zaledwie dwa kilometry od granicy z Polską.

 

Těšín Medic Clinic

Ostravská 782

737 01 Český Těšín

 

tel.: 690 412 288

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 --

WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

1. Administratorem danych osobowych jest TMC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Astronautów 14c, 30-243 Kraków, NIP: 6772425547, REGON: 368314383

2. Przetwarzamy dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane osobowe są przetwarzane również w celu zawarcia umowy o sfinansowanie świadczeń zdrowotnych oraz wykonania tych świadczeń. W granicach wynikających z ww. celów przetwarzania, dane mogą zostać przekazane podmiotowi zagranicznemu: Malindras ISTARA s.r.o. z siedzibą w Czechach, w Czeskim Cieszynie.

3. Przepisy prawa nie nakładają na Panią/Pana obowiązku podawania danych osobowych TMC Polska sp. z o.o. – wypełnienie formularza i przesłanie danych odbywa się dobrowolnie, ale jest konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie.

4. Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

5. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych prosimy kierować pod adres: TMC Polska sp. z o.o., ul. Astronautów 14c, 30-243 Kraków z dopiskiem "Dane Osobowe".

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI